Iškovoti medaliai? 0

2007 m. Europos jaunimo žiemos olimpinis festivalis Chakoje

Faktai ir skaičiai

6 sporto šakos, 20 medalių komplektų, 1284 sportininkai iš 43 šalių.

Daugiausia medalių iškovojo (iš viso medalius laimėjo 15 šalių sportininkai): 1. Rusija – 11 (4, 3, 4), 2. Vokietija – 9 (3, 3, 3), 3. Austrija – 8 (2, 3, 3).

Lietuva festivalyje

Šįkart Lietuvos delegaciją sudarė 14 sportininkų – pasivaržyti su bendraamžiais vyko biatlonininkai, slidininkai ir dailiojo čiuožimo atstovai.

Šiame festivalyje mūsiškiai pasirodė kukliai. Aukščiausiai pakilęs dailiojo čiuožimo atstovas Saulius Ambrulevičius buvo septynioliktas.

Šiame festivayje dalyvavo būsimieji olimpiečiai biatlonininkas Tomas Kaukėnas, slidininkas Modestas Vaičiulis.

T.Kaukėną 7,5 km sprinto trasoje ištiko nesėkmė – distancijos pradžioje jam lūžo lazda. Kol ją keitė, prarado nemažai laiko ir finišavo 58-tas tarp 82 dalyvių. O persekiojimo lenktynėse jis sugebėjo pakilti į 41-ąją vietą.

M.Vaičiulio geriausias rezultatas – 54-oji vieta  lenktynėse klasikiniu stiliumi.